Programma Somas Activia

Wedstrijdprogramma van de Nederlandse volleybalcompetitie, georganiseerd door de Nederlandse Volleybalbond
  1. Wedstrijd: 7000DPC LF, Datum: zaterdag 1 oktober, 11:00, Speellocatie: TU Studentenspc hal 1, Onze Lieve Vrouwestraat 1, 5612AW Eindhoven
  2. Wedstrijd: 7000H2E LF, Datum: zaterdag 1 oktober, 11:00, Speellocatie: TU Studentenspc hal 1, Onze Lieve Vrouwestraat 1, 5612AW Eindhoven
  3. Wedstrijd: 7000MC1D1 CD, Datum: zaterdag 1 oktober, 15:00, Speellocatie: Van Hornehal, Rijksweg 7 A, 6085AA Horn
  4. Wedstrijd: 70003BD FL, Datum: zaterdag 1 oktober, 16:00, Speellocatie: Aan de bron, Maaslandlaan 3, 6004GC Weert
  5. Wedstrijd: 90001BD FL, Datum: zaterdag 1 oktober, 17:15, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ Koog aan de Zaan
  6. Wedstrijd: 9000TDB FL, Datum: zaterdag 1 oktober, 17:15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
  7. Wedstrijd: 7000D1H FL, Datum: zaterdag 1 oktober, 18:00, Speellocatie: De Zevensprong, Monseigneur Geurtsstraat 27, 5823AB Maashees
  8. Wedstrijd: 7000DPD FL, Datum: zaterdag 1 oktober, 18:00, Speellocatie: Sporthal Polfermolen, Plenkertstraat 50, 6301GM Valkenburg LB
  9. Wedstrijd: 7000H1F IL-1, Datum: zaterdag 1 oktober, 19:00, Speellocatie: De Kruisweide, Markt 28, 5975AN Sevenum
  10. Wedstrijd: 7000CB51B1CE, Datum: zondag 2 oktober, 13:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  11. Wedstrijd: 7000CB61A1DF, Datum: zondag 2 oktober, 13:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  12. Wedstrijd: 7000CB41A1CE, Datum: zondag 2 oktober, 14:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  13. Wedstrijd: 7000CB51B1AD, Datum: zondag 2 oktober, 14:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  14. Wedstrijd: 7000CB61A1DE, Datum: zondag 2 oktober, 14:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  15. Wedstrijd: 7000CB41A1DE, Datum: zondag 2 oktober, 14:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  16. Wedstrijd: 7000CB51B1CD, Datum: zondag 2 oktober, 14:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  17. Wedstrijd: 7000CB51A1BD, Datum: zondag 2 oktober, 15:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  18. Wedstrijd: 7000CB51B1CF, Datum: zondag 2 oktober, 15:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  19. Wedstrijd: 7000CB51B1BD, Datum: zondag 2 oktober, 15:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  20. Wedstrijd: 7000CB51A1CD, Datum: zondag 2 oktober, 16:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  21. Wedstrijd: 7000CB51A1DE, Datum: zondag 2 oktober, 16:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  22. Wedstrijd: 7000D1H KL, Datum: vrijdag 7 oktober, 20:00, Speellocatie: De Korref, Kurversweg 2, 5768RS Meijel
  23. Wedstrijd: 7000MC2I1 EC, Datum: zaterdag 8 oktober, 10:30, Speellocatie: De Kloosterhof, Grotestraat 14, 5437AS Beers NB
  24. Wedstrijd: 7000D3S1 DC, Datum: zaterdag 8 oktober, 13:00, Speellocatie: De Schutsboom, Kerkveld 4, 5447AV Rijkevoort
  25. Wedstrijd: 7000H2E EF, Datum: zaterdag 8 oktober, 13:45, Speellocatie: De Dioscuren hal Castor, Bunderstraat 6, 5481KD Schijndel
  26. Wedstrijd: 90001BD KL, Datum: zaterdag 8 oktober, 14:30, Speellocatie: Houtrust sporthal, Laan van Poot 22, 2566EC 's-Gravenhage
  27. Wedstrijd: 7000H1F GL-1, Datum: zaterdag 8 oktober, 15:00, Speellocatie: Warandahal, Pastoor van Berkelstraat 4 A, 5836BJ Sambeek
  28. Wedstrijd: 7000MB1E1 CD, Datum: zaterdag 8 oktober, 15:00, Speellocatie: De Bunders, De Bunders 1, 5467JZ Veghel
  29. Wedstrijd: 7000MC1D1 FD, Datum: zaterdag 8 oktober, 15:00, Speellocatie: De Kruisweide, Markt 28, 5975AN Sevenum
  30. Wedstrijd: 7000DPC EF, Datum: zaterdag 8 oktober, 16:15, Speellocatie: Sportzaal Muzerijk, Klarinetstraat 4, 5402BE Uden
  31. Wedstrijd: 70003BD KL, Datum: zaterdag 8 oktober, 17:00, Speellocatie: Achter de Haof, Baarloseweg 3 A, 5995BK Kessel LB
  32. Wedstrijd: 7000D3T1 BC, Datum: zaterdag 8 oktober, 17:00, Speellocatie: MFA De Schans, Burgemeester Van Soest-Jansbekenplein 1, 5944BN Arcen
  33. Wedstrijd: 7000DPD KL, Datum: zaterdag 8 oktober, 18:00, Speellocatie: 't Brugeind, De Leeuwerik 33, 5864BZ Meerlo
  34. Wedstrijd: 9000TDB KL, Datum: zaterdag 8 oktober, 19:00, Speellocatie: De Zebra, Goverwellesingel 10, 2807DZ Gouda
  35. Wedstrijd: 7000CB51A1AD, Datum: zondag 9 oktober, 13:30, Speellocatie: De Kloosterhof, Grotestraat 14, 5437AS Beers NB
  36. Wedstrijd: 7000CB51B1CA, Datum: zondag 9 oktober, 13:30, Speellocatie: De Kloosterhof, Grotestraat 14, 5437AS Beers NB
  37. Wedstrijd: 7000CB41A1EG, Datum: zondag 9 oktober, 14:00, Speellocatie: De Kloosterhof, Grotestraat 14, 5437AS Beers NB
  38. Wedstrijd: 7000CB51A1BD-1, Datum: zondag 9 oktober, 14:00, Speellocatie: De Kloosterhof, Grotestraat 14, 5437AS Beers NB
  39. Wedstrijd: 7000CB51B1CB, Datum: zondag 9 oktober, 14:00, Speellocatie: De Kloosterhof, Grotestraat 14, 5437AS Beers NB
  40. Wedstrijd: 7000CB51B1FD, Datum: zondag 9 oktober, 14:00, Speellocatie: De Kloosterhof, Grotestraat 14, 5437AS Beers NB
  41. Wedstrijd: 7000CB41A1EF, Datum: zondag 9 oktober, 14:30, Speellocatie: De Kloosterhof, Grotestraat 14, 5437AS Beers NB
  42. Wedstrijd: 7000CB51B1ED, Datum: zondag 9 oktober, 14:30, Speellocatie: De Kloosterhof, Grotestraat 14, 5437AS Beers NB
  43. Wedstrijd: 7000D3T1 CA, Datum: zaterdag 15 oktober, 12:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  44. Wedstrijd: 7000MC1D1 DB, Datum: zaterdag 15 oktober, 12:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  45. Wedstrijd: 7000MC2I1 CA, Datum: zaterdag 15 oktober, 12:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  46. Wedstrijd: 7000MB1E1 AD, Datum: zaterdag 15 oktober, 13:45, Speellocatie: De Looierij, Brandsestraat 1 C, 5451NW Mill
  47. Wedstrijd: 70003BD LE, Datum: zaterdag 15 oktober, 14:15, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  48. Wedstrijd: 7000H2E FD, Datum: zaterdag 15 oktober, 14:15, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  49. Wedstrijd: 7000D3S1 BC, Datum: zaterdag 15 oktober, 15:00, Speellocatie: Warandahal, Pastoor van Berkelstraat 4 A, 5836BJ Sambeek
  50. Wedstrijd: 90001BD LE, Datum: zaterdag 15 oktober, 16:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis