Programma Activiahal

Programma Activiahal

Wedstrijdprogramma van de Nederlandse volleybalcompetitie, georganiseerd door de Nederlandse Volleybalbond
  1. Wedstrijd: 7000MC1D1 DE, Datum: zaterdag 18 september, 9:45, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  2. Wedstrijd: 7000MC2J1 DF, Datum: zaterdag 18 september, 9:45, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  3. Wedstrijd: 7000MBHB1 EA, Datum: zaterdag 18 september, 9:45, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  4. Wedstrijd: 7000MCHC1 EC, Datum: zaterdag 18 september, 12:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  5. Wedstrijd: 7000D1F FG, Datum: zaterdag 18 september, 12:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  6. Wedstrijd: 7000D2I FG, Datum: zaterdag 18 september, 12:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  7. Wedstrijd: 7000H3I1 CE, Datum: zaterdag 18 september, 14:15, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  8. Wedstrijd: 70003BD EH, Datum: zaterdag 18 september, 14:15, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  9. Wedstrijd: 7000D2J EH, Datum: zaterdag 18 september, 14:15, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  10. Wedstrijd: 90002DD FG, Datum: zaterdag 18 september, 16:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  11. Wedstrijd: 7000DPC FG, Datum: zaterdag 18 september, 16:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  12. Wedstrijd: 7000H1F FG, Datum: zaterdag 18 september, 16:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  13. Wedstrijd: 9000TDB FG, Datum: zaterdag 18 september, 19:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  14. Wedstrijd: 7000MC2J1 DB, Datum: zaterdag 25 september, 9:45, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  15. Wedstrijd: 7000MC1D1 DF, Datum: zaterdag 25 september, 9:45, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  16. Wedstrijd: 7000MCHC1 ED, Datum: zaterdag 25 september, 12:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  17. Wedstrijd: 7000D1F FL, Datum: zaterdag 25 september, 12:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  18. Wedstrijd: 7000D2I FL, Datum: zaterdag 25 september, 12:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  19. Wedstrijd: 90002DD FL, Datum: zaterdag 25 september, 16:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  20. Wedstrijd: 7000DPC FL, Datum: zaterdag 25 september, 16:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  21. Wedstrijd: 7000H1F FL, Datum: zaterdag 25 september, 16:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  22. Wedstrijd: 9000TDB FL, Datum: zaterdag 25 september, 19:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  23. Wedstrijd: 7000MC2J1 DA, Datum: zaterdag 2 oktober, 12:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  24. Wedstrijd: 7000MBHB1 EA-1, Datum: zaterdag 2 oktober, 14:15, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  25. Wedstrijd: 70003BD EF, Datum: zaterdag 2 oktober, 14:15, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  26. Wedstrijd: 7000D2J EF, Datum: zaterdag 2 oktober, 14:15, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  27. Wedstrijd: 7000MC1D1 DA, Datum: zaterdag 9 oktober, 12:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  28. Wedstrijd: 7000MC2J1 DE, Datum: zaterdag 9 oktober, 12:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  29. Wedstrijd: 7000D1F FD, Datum: zaterdag 9 oktober, 12:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  30. Wedstrijd: 7000H3I1 CD, Datum: zaterdag 9 oktober, 14:15, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  31. Wedstrijd: 7000MCHC1 EA, Datum: zaterdag 9 oktober, 14:15, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  32. Wedstrijd: 7000D2I FD, Datum: zaterdag 9 oktober, 14:15, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  33. Wedstrijd: 90002DD FD, Datum: zaterdag 9 oktober, 16:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  34. Wedstrijd: 7000DPC FD, Datum: zaterdag 9 oktober, 16:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  35. Wedstrijd: 7000H1F FD, Datum: zaterdag 9 oktober, 16:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  36. Wedstrijd: 7000D1G LE, Datum: zaterdag 9 oktober, 18:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  37. Wedstrijd: 9000TDB FD, Datum: zaterdag 9 oktober, 19:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  38. Wedstrijd: 7000MC1D1 DC, Datum: zaterdag 23 oktober, 9:45, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  39. Wedstrijd: 7000MBHB1 EB, Datum: zaterdag 23 oktober, 9:45, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  40. Wedstrijd: 7000MCHC1 EF, Datum: zaterdag 23 oktober, 12:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  41. Wedstrijd: 7000D1F FB, Datum: zaterdag 23 oktober, 12:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  42. Wedstrijd: 7000D2I FB, Datum: zaterdag 23 oktober, 12:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  43. Wedstrijd: 7000H3I1 CB, Datum: zaterdag 23 oktober, 14:15, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  44. Wedstrijd: 70003BD EC, Datum: zaterdag 23 oktober, 14:15, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  45. Wedstrijd: 7000D2J EC, Datum: zaterdag 23 oktober, 14:15, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  46. Wedstrijd: 7000DPC FB, Datum: zaterdag 23 oktober, 16:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  47. Wedstrijd: 7000H1F FB, Datum: zaterdag 23 oktober, 16:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  48. Wedstrijd: 7000D1G LD, Datum: zaterdag 23 oktober, 16:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  49. Wedstrijd: 90002DD FB, Datum: zaterdag 30 oktober, 16:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  50. Wedstrijd: 9000TDB FB, Datum: zaterdag 30 oktober, 19:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis