Diensten
29 feb 2020
12:00 - 15:00
zaalwacht: jan-willem goossens
29 feb 2020
12:15 - 14:15
wedstrijd MC1 (is verplaatst) fluiten: d8 laura broeren (geruild) tellen: d8 daphne verhoeven en liane thielen
29 feb 2020
12:30 - 14:30
wedstrijd MB3 fluiten: william reefs tellen: janne peeters en senne dankers
06 mrt 2020
19:45 - 21:45
wedstrijd D7 (verplaatst) fluiten: ben smits tellen: d2 benthe van duijnhoven en dani jozephs
13 mrt 2020
20:00 - 23:30
recreanten competitie supervisor: heidi jozephs
14 mrt 2020
10:00 - 14:00
supervisor kantine: jeannette korsten
14 mrt 2020
10:00 - 13:00
zaalwacht: ronald korsten
14 mrt 2020
10:15 - 12:15
wedstrijd MB2 fluiten: d4 aniek beckers tellen: d7 ilse heijligers en marscha van beers
14 mrt 2020
10:15 - 12:15
wedstrijd MC1 fluiten: d5 nina bongers tellen: d3 aniek van duijnhoven en nienke bindels
14 mrt 2020
10:15 - 12:15
wedstrijd MB3 fluiten: d8 liane thielen tellen: d8 tessa van haren (geruild) en leonie sengers
14 mrt 2020
12:15 - 14:15
wedstrijd D7 fluiten: D2 anouk gerrits tellen: mb3 amber graat en isa volleberg
14 mrt 2020
12:15 - 14:15
wedstrijd D5 fluiten: D1 gaya neeskens tellen: mb1 mc1 maud brisko en elise gelden
14 mrt 2020
12:15 - 14:15
wedstrijd D8 fluiten: d4 daphne driessen tellen: mc1 mb1 esmee emonds en fleur kempen
14 mrt 2020
13:00 - 16:00
zaalwacht: angela vd heuvel
14 mrt 2020
14:00 - 16:00
kantinedienst d8 jetske geertshuis
14 mrt 2020
14:00 - 18:00
supervisor kantine: ingrid cornelissen
14 mrt 2020
14:30 - 16:30
wedstrijd MB1 fluiten: d1 isis neeskens tellen: d1 liselotte spoormakers en yara vd ven
14 mrt 2020
14:30 - 16:30
wedstrijd D6 fluiten: D2 nieke weijers tellen: d4 elke vd hoven en ilse michiels
14 mrt 2020
14:30 - 16:30
wedstrijd D3: tellen: d2 sanne willems en benthe van duijnhoven
14 mrt 2020
16:00 - 18:30
kantinedienst d5 d7 iris vd mortel (blessure) en rana verhoeven
14 mrt 2020
16:00 - 19:00
zaalwacht: fieny vierhoven en henk peeters
14 mrt 2020
16:45 - 18:45
Wedstrijd D4 tellen: mb1 floor verkuijlen en sigrid kerkhoff
14 mrt 2020
16:45 - 18:45
Wedstrijd D2 tellen: d3 dionne arnold en janne geurts
14 mrt 2020
18:00 - 01:00
supervisor kantine: john kersten en matt sengers
14 mrt 2020
18:30 - 21:30
kantinedienst d8 d8 karlijn vd boomen (geruild) en monique rongen
14 mrt 2020
19:00 - 22:00
zaalwacht: willie willems
14 mrt 2020
19:15 - 21:15
wedstrijd D1 tellen: henriette van diessen en d4 noelle derks (geruild)
14 mrt 2020
21:30 - 01:00
kantinedienst d1 d1 pleun van hout en kim verkerk
14 mrt 2020
18:00 - 01:00
supervisor kantine: john kersten en matt sengers
14 mrt 2020
21:30 - 01:00
kantinedienst d1 d1 pleun van hout en kim verkerk
20 mrt 2020
19:45 - 21:45
wedstrijd D5 (verplaatst) zie opmerking fluiten: D4 evelien vd heuvel (+) tellen: d6 elke van lankveld en balou verhoeven
21 mrt 2020
12:00 - 16:30
supervisor kantine: ingrid cornelissen
21 mrt 2020
12:00 - 16:30
zaalwacht: bep kersten en angela vd heuvel
21 mrt 2020
12:15 - 14:15
wedstrijd D7 fluiten: D3 anne vloet tellen: mb2 mc1 wies van dinter en pien verhoeven
21 mrt 2020
12:15 - 14:15
wedstrijd D5 fluiten: ben smits tellen: mb2 mc1 inge vd heijden en britt cornelissen
21 mrt 2020
12:15 - 14:15
wedstrijd D8 fluiten: h2 bram hagemans tellen: mb2 mc1 emma jakobs en bente goossens
21 mrt 2020
14:00 - 16:00
kantinedienst h1 jules lepoutre
21 mrt 2020
14:30 - 16:30
wedstrijd MB2 fluiten: d8 liane thielen tellen: d7 anke litjens en rana verhoeven
21 mrt 2020
14:30 - 16:30
wedstrijd H2 fluiten: h1 guus denissen tellen: h1 loek willems en bas drent
21 mrt 2020
14:30 - 16:30
wedstrijd MC1 fluiten: d7 malon beckers tellen: mb1 sanne heijligers en yara kempen
21 mrt 2020
16:00 - 18:30
kantinedienst d5 d7 senne dankers en marscha van beers
21 mrt 2020
16:30 - 20:30
supervisor kantine: petra van dijk
21 mrt 2020
16:30 - 19:30
zaalwacht: koen aben
21 mrt 2020
16:45 - 18:45
Wedstrijd MB1 fluiten: d5 nina bongers tellen: h2 jasper egelmeers en remco thijssen
21 mrt 2020
16:45 - 18:45
Wedstrijd H1 fluiten: h2 michiel crooijmans tellen: mb2 fenne lauwers en marloes van kampen
21 mrt 2020
18:30 - 20:30
kantinedienst h2 sven van dijk
28 mrt 2020
12:00 - 16:00
supervisor kantine: ingrid cornelissen
28 mrt 2020
12:00 - 16:00
zaalwacht: fieny vierhoven
28 mrt 2020
12:15 - 14:15
wedstrijd MC1 fluiten: d3 janne vd hoff tellen: h1 jules lepoutre
28 mrt 2020
12:15 - 14:15
wedstrijd MB3 fluiten: h1 harm hendriks tellen: mb1 veerle smets en aniek nellissen
28 mrt 2020
14:00 - 16:00
kantinedienst d4 elke vd hoven
28 mrt 2020
14:30 - 16:30
wedstrijd D6 fluiten: D4 lotte kateman tellen: mb3 eline vijverstra en sam vd akker
28 mrt 2020
14:30 - 16:30
wedstrijd D3: tellen: d2 lisanne laarakkers en dani jozephs
28 mrt 2020
14:30 - 16:30
wedstrijd MB1 fluiten: d2 anouk gerrits tellen: d4 noelle derks en ilona kersten
28 mrt 2020
16:00 - 18:30
kantinedienst d6 roos aben
28 mrt 2020
16:00 - 20:30
supervisor kantine: john kersten
28 mrt 2020
16:00 - 19:30
zaalwacht: koen aben
28 mrt 2020
16:45 - 18:45
Wedstrijd D2 tellen: d3 lieke willems en nienke bindels
28 mrt 2020
16:45 - 18:45
Wedstrijd H1 fluiten: d3 anne vloet tellen: mb3 isa volleberg en veerle pluk
28 mrt 2020
16:45 - 18:45
Wedstrijd D4 tellen: d6 pleun groot en eline benthem
28 mrt 2020
18:00 - 20:30
kantinedienst d3 maartje vd hoven
29 mrt 2020
09:30 - 12:30
Activia minitoernooi 4-5-6 organisatie: hanna van nunen, lily sengers
29 mrt 2020
12:30 - 17:00
Activia minitoernooi 4-5-6 tellen en fluiten: 1/2 mb1 floor verkuijlen, sigrid kerkhoff, maud brisko, fleur kempen, sanne heijligers, yara kempen 1/2 mb2 maud engels, aukje de klein, fenne lauwers, inge vd heijden, 1/2 mb3 sara cornelissen, amber graat, aniek van sambeek, isa van dijk 1/2 mc1 fleur van lanen, luna oerlemans,
29 mrt 2020
12:30 - 15:30
minitoernooi Kantinedienst: d6 rosanne ypma en nina vd bogaard
29 mrt 2020
12:30 - 18:00
Minitoernooi 4-5-6 supervisor kantine: bonny vd hoogen en matt sengers
29 mrt 2020
15:00 - 18:00
minitoernooi Kantinedienst: d8 loes peperzak (geruild)
04 apr 2020
12:00 - 14:00
supervisor kantine: jeannette korsten
04 apr 2020
12:00 - 16:00
zaalwacht: koen aben
04 apr 2020
12:15 - 14:15
wedstrijd D5 fluiten: D3 evelien vd heuvel tellen: d6 eline benthem en evy cornelissen
04 apr 2020
12:15 - 14:15
wedstrijd D8 fluiten: h2 sven venbrux tellen: d1 janneke vloet en jil lamers
04 apr 2020
12:15 - 14:15
wedstrijd MB2 fluiten: d4 anouk rovers tellen: h2 sven van dijk en jasper egelmeers
04 apr 2020
14:00 - 16:00
kantinedienst d2 quinty ten westenend
04 apr 2020
14:00 - 16:30
supervisor kantine: ingrid cornelissen
04 apr 2020
14:30 - 16:30
wedstrijd D6 fluiten: ben smits tellen: d4 noelle derks en elke vd hoven (geruild)
04 apr 2020
14:30 - 16:30
wedstrijd D3: tellen: d1 jule van hout en loes van hout
04 apr 2020
14:30 - 16:30
wedstrijd H2 fluiten: d2 lisanne laarakkers tellen: d8 tessa van haren (geruild) en jetske geertshuis
04 apr 2020
16:00 - 18:30
kantinedienst d8 d5 leonie sengers en loes peperzak en iris vd mortel
04 apr 2020
16:00 - 19:00
zaalwacht: fieny vierhoven en henk peeters
04 apr 2020
16:30 - 20:00
supervisor kantine: petra van dijk
04 apr 2020
16:45 - 18:45
Wedstrijd D4 tellen: d8 eline broeks (geruild) en monique rongen
04 apr 2020
16:45 - 18:45
Wedstrijd D2 tellen: h2 remco thijssen en bram hagemans
04 apr 2020
18:30 - 21:30
kantinedienst d8 d4 daphne verhoeven en laura broeren en ilse michiels
04 apr 2020
19:00 - 22:00
zaalwacht: willie willems
04 apr 2020
19:15 - 21:15
wedstrijd D1 tellen: henriette van diessen en jessie van diessen
04 apr 2020
20:00 - 01:00
supervisor kantine: matt sengers en john kersten
04 apr 2020
21:30 - 01:00
kantinedienst d1 anna breimer en carmen aarns en liselot spoormakers
04 apr 2020
20:00 - 01:00
supervisor kantine: matt sengers en john kersten
04 apr 2020
21:30 - 01:00
kantinedienst d1 anna breimer en carmen aarns en liselot spoormakers
17 apr 2020
20:00 - 23:30
recreanten competitie supervisor: heidi jozephs
18 apr 2020
15:00 - 21:00
supervisor evt Promotie degradatie wedstrijden: ingrid cornelissen