Diensten
19 jan 2019
10:00 - 14:00
supervisor kantine: jeannette korsten
19 jan 2019
10:30 - 13:00
wedstrijdsecretariaat: koen aben
19 jan 2019
10:45 - 12:45
Wedstrijd MB2 fluiten: h1 harm hendriks tellen: h1 loek willems en jens van dommelen
19 jan 2019
10:45 - 12:45
Wedstrijd MC2 fluiten: d8 eline broeks tellen: mc1 marloes van kampen en maud engels
19 jan 2019
12:45 - 14:45
wedstrijd D6 fluiten: bart haerkens tellen: mb2 maud brisko en floor verkuijlen
19 jan 2019
12:45 - 14:45
wedstrijd MC1 fluiten: d4 janne vd hoff tellen: mc2 sam vd akker en isa van dijk
19 jan 2019
13:00 - 16:00
wedstrijdsecretariaat: angela vd heuvel
19 jan 2019
14:00 - 16:00
kantinedienst: d9 juultje jansen
19 jan 2019
14:00 - 17:30
supervisor kantine: petra van dijk
19 jan 2019
14:45 - 16:45
wedstrijd H1 fluiten: d2 eefke vd heuvel tellen: d8 jetske geertshuis en karlijn vd boomen
19 jan 2019
14:45 - 16:45
wedstrijd D3 tellen: mc1 aukje de klein en inge vd heijden
19 jan 2019
14:45 - 16:45
wedstrijd D4 tellen: d2 lisanne laarakkers en dani jozephs
19 jan 2019
16:00 - 18:00
kantinedienst: d5 fenne lomme
19 jan 2019
16:00 - 19:00
wedstrijdsecretariaat: henk peeters
19 jan 2019
17:15 - 19:15
wedstrijd D8 fluiten: d9 isa geerts tellen:d9 simone van els (vervangtevy cornelissen) en erie vd ligt
19 jan 2019
17:15 - 19:15
wedstrijd D1 tellen: henriette van diessen en priscilla schook
19 jan 2019
17:30 - 00:00
supervisor kantine: matt sengers en peter cornelissen
19 jan 2019
18:30 - 21:30
kantinedienst: d3 rosan vd zanden en daphne derks
19 jan 2019
19:00 - 22:00
wedstrijdsecretariaat: willie willems
19 jan 2019
19:15 - 21:15
wedstrijd D9 fluiten: d1 gaya neeskens tellen: d8 loes peperzak en hedda vloet
19 jan 2019
19:15 - 21:15
wedstrijd D2 tellen: d1 yara vd ven en jil lamers
19 jan 2019
21:30 - 01:00
kantinedienst: d2 nieke weijers en janneke vloet
19 jan 2019
21:30 - 01:00
kantinedienst: d2 nieke weijers en janneke vloet
23 jan 2019
19:00 - 21:30
regiocafe Nevobo kantine supervisor: petra van dijk
25 jan 2019
19:30 - 23:45
recreanten competitie: supervisor jo van diessen
26 jan 2019
12:00 - 15:00
supervisor kantine: ingrid cornelissen
26 jan 2019
12:30 - 16:30
wedstrijdsecretariaat: bep kersten
26 jan 2019
14:45 - 16:45
wedstrijd D5 fluiten : ben smits tellen: d7 claudia van gelder en roos aben
26 jan 2019
14:45 - 16:45
wedstrijd H2 fluiten: d3 ilona kersten tellen: d8 loes peperzak en marlou derks
26 jan 2019
15:00 - 19:00
supervisor kantine: matt sengers
02 feb 2019
11:30 - 15:30
supervisor kantine: jeannette korsten
02 feb 2019
12:15 - 14:15
wedstrijd MB1 fluiten: D4 evelien vd heuvel tellen: d7 roos aben en claudia van gelder
02 feb 2019
12:30 - 14:30
Wedstrijd D6 Activia/Unicum in Hoepel Wanroy Fluiten Ben Smits
02 feb 2019
12:30 - 16:30
wedstrijdsecretariaat: ronald korsten
02 feb 2019
12:45 - 14:45
wedstrijd MB2 fluiten: d7 pleun groot tellen: h1 guus denissen en loek willems
02 feb 2019
12:45 - 14:45
wedstrijd MC2 fluiten: d7 tine vloet tellen: mc1 emma jakobs en veerle pluk
02 feb 2019
14:00 - 16:00
kantinedienst: mb1 malon beckers
02 feb 2019
14:45 - 16:45
wedstrijd H1 fluiten : h2 michiel crooymans tellen: d7 nina vd bogaard en rosanne ypma
02 feb 2019
14:45 - 16:45
wedstrijd MC1 fluiten : mb1 meike goossens tellen: mb1 anne van dijk en senne dankers
02 feb 2019
16:00 - 20:30
supervisor kantine: matt sengers
02 feb 2019
16:30 - 20:30
wedstrijdsecretariaat: bep kersten
02 feb 2019
17:00 - 19:30
kantinedienst: mb2 aniek nillesen
02 feb 2019
17:15 - 19:15
wedstrijd D7 fluiten: h1 jens van dommelen tellen: mc2 sara cornelissen en yara kempen
03 feb 2019
12:30 - 17:30
Minitoernooi 456 Activia/Unicum supervisor kantine: john kersten
03 feb 2019
13:00 - 17:30
Minitoernooi 456 Activia/Unicum kantinedienst d6 maartje poos en jacqueline walraven
03 feb 2019
13:00 - 17:00
Minitoernooi 4-5-6 Activia/Unicum scheids en tellers : elles donkers linda de haas ilse vd broek kristel verlienden yara willems lisa vd bolt dirk nuijs fenne lauwers maud engels wies van dinter marloes van kampen jasper egelmeers
03 feb 2019
13:00 - 17:00
Minitoernooi 4-5-6 Activia/Unicum organisatie: miranda albers en vivian baltussen lily sengers
09 feb 2019
12:00 - 16:00
supervisor kantine: ingrid cornelissen
09 feb 2019
12:30 - 16:00
wedstrijdsecretariaat: koen aben
09 feb 2019
12:45 - 14:45
wedstrijd H2 fluiten: d2 lisanne laarakkers tellen: d1 quinty westenend en jil lamers
09 feb 2019
12:45 - 14:45
wedstrijd D5 fluiten: D3 annemieke derks tellen: d3 elke vd hoven en ilse michiels
09 feb 2019
12:45 - 14:45
wedstrijd MC2 fluiten: mb1 meike goossens tellen: mb1 ilse heijligers en marscha van beers
09 feb 2019
14:00 - 15:30
kantinedienst: d7 roos aben
09 feb 2019
14:45 - 16:45
wedstrijd D4 tellen: h2 bram hagemans en jasper egelmeers
09 feb 2019
14:45 - 16:45
wedstrijd D3 tellen: d5 iris vd mortel en janne geurts
09 feb 2019
14:45 - 16:45
wedstrijd MC1 fluiten: h2 sven venbrux tellen: mc2 amber graat en aniek van sambeek
09 feb 2019
16:00 - 19:00
wedstrijdsecretariaat: henk peeters
09 feb 2019
16:00 - 20:00
supervisor kantine: matt sengers
09 feb 2019
16:00 - 18:00
kantinedienst: mb2 d5 lena bergmans en anna breimer
09 feb 2019
17:15 - 19:15
wedstrijd MB2 fluiten : d5 fenne lomme tellen: mc1 eva van els en aukje de klein
09 feb 2019
17:15 - 19:15
wedstrijd D1 tellen: henriette van diessen en priscilla schook
09 feb 2019
18:30 - 21:30
kantinedienst: d5 nina bongers en melanie lentelink
09 feb 2019
19:00 - 22:00
wedstrijdsecretariaat: jan-willem goossens
09 feb 2019
19:15 - 21:15
wedstrijd D7 fluiten: ben smits tellen: mb2 aniek nellissen en sigrid kerkhoff
09 feb 2019
19:15 - 21:15
wedstrijd D2 tellen: d1 pleun van hout en jule van hout
09 feb 2019
20:00 - 01:00
supervisor kantine: john kersten
09 feb 2019
21:30 - 01:00
kantinedienst: d1 kim verkerk en loes van hout
09 feb 2019
20:00 - 01:00
supervisor kantine: john kersten
09 feb 2019
21:30 - 01:00
kantinedienst: d1 kim verkerk en loes van hout
22 feb 2019
19:30 - 23:45
recreanten competitie: supervisor kantine: heidi jozephs
23 feb 2019
12:30 - 15:00
supervisor kantine: ingrid cornelissen
23 feb 2019
12:30 - 16:30
wedstrijdsecretariaat: angela vd heuvel
23 feb 2019
12:45 - 14:45
wedstrijd D5 fluiten: D1 gaya neeskens tellen: mc2 sara cornelissen en isa volleberg
23 feb 2019
12:45 - 14:45
wedstrijd H2 fluiten: d7 pleun groot tellen: d7 floor verheijen en balou verhoeven
23 feb 2019
12:45 - 14:45
wedstrijd MB1 fluiten: D2 else groot tellen: mb2 jasmijn deenen en maud brisko
23 feb 2019
14:00 - 15:30
kantinedienst: d9 evy cornelissen
23 feb 2019
14:45 - 16:45
wedstrijd D4 tellen: d8 karlijn vd boomen en leonie sengers
23 feb 2019
14:45 - 16:45
wedstrijd D3 tellen: d8 loes peperzak en marlou derks
23 feb 2019
14:45 - 16:45
wedstrijd H1 fluiten: d9 lette van benthum tellen: d9 elke van lankveld en erie vd ligt
23 feb 2019
15:00 - 18:00
supervisor kantine: petra van dijk
23 feb 2019
16:30 - 19:30
wedstrijdsecretariaat: ronald korsten
23 feb 2019
17:15 - 19:15
wedstrijd D9 fluiten: h2 michiel crooymans tellen: h2 sven van dijk en remco thijssen
23 feb 2019
17:15 - 19:15
wedstrijd D7 fluiten: h1 jens van dommelen tellen: h1 huub lamers en davey breuer
23 feb 2019
17:15 - 19:15
wedstrijd D8 fluiten: d3 lotte kateman tellen: d3 lis toonen en daphne derks
23 feb 2019
18:00 - 21:00
supervisor kantine: matt sengers
23 feb 2019
18:00 - 21:00
kantinedienst: d4 aniek van duijnhoven
09 mrt 2019
14:00 - 16:30
kantine supervisor: peter cornelissen
09 mrt 2019
14:30 - 16:30
wedstrijdsecretariaat: jan-willem goossens
09 mrt 2019
14:45 - 16:45
wedstrijd MC1 fluiten: d5 nina bongers tellen: d5 benthe van duijnhoven en iris vd mortel
09 mrt 2019
14:45 - 16:45
wedstrijd MB1 fluiten: D2 eefke vd heuvel tellen: d2 sanne willems en eline peeters
09 mrt 2019
16:30 - 20:30
kantine supervisor: matt sengers
09 mrt 2019
16:30 - 19:45
wedstrijdsecretariaat: willie willems
09 mrt 2019
17:15 - 19:15
wedstrijd D2 tellen: mb1 anke litjens en anne van dijk
16 mrt 2019
14:00 - 17:15
kantine supervisor: ingrid cornelissen
16 mrt 2019
14:30 - 17:00
wedstrijdsecretariaat: jan-willem goossens
16 mrt 2019
14:45 - 16:45
wedstrijd MB2 fluiten: h1 guus denissen tellen: h1 bas drent en jules lepoutre
16 mrt 2019
14:45 - 16:45
wedstrijd MB1 fluiten: D2 else groot tellen: d2 anouk gerrits en eline peeters
17 mrt 2019
10:00 - 14:00
Activia Minitoernooi 1-2-3 Tellen+Fluiten: 1/2 MB2 aniek nellissen tamara van gaal rana verhoeven 1/2 MB1 malon beckers marscha van beers ilse heijligers senne dankers kim van lanen anke litjens 1/2 MC1 emma jakobs aukje de klein inge vd heijden 1/2 MC2 eline vijverstra isa volleberg amber graat sam vd akker isa van dijk
17 mrt 2019
12:30 - 17:30
Activia Minitoernooi 1-2-3 organisatie: Lily sengers angelique vd hout hanna van nunen
17 mrt 2019
12:30 - 17:30
Minitoernooi 1-2-3 supervisor kantine: John Kersten
17 mrt 2019
13:00 - 17:30
Minitoernooi 1-2-3 kantinedienst: d8 leonie sengers (vervangtelinebroeks) en loes peperzak
22 mrt 2019
19:30 - 23:45
recreanten competitie: supervisor jo van diessen
23 mrt 2019
12:00 - 14:30
supervisor kantine: ingrid cornelissen
23 mrt 2019
12:30 - 16:00
wedstrijdsecretariaat: koen aben
23 mrt 2019
12:45 - 14:45
wedstrijd D5 fluiten: D3 lotte kateman tellen: d3 elke vd hoven en lis toonen
23 mrt 2019
12:45 - 14:45
wedstrijd MC2 fluiten: d5: anne vloet tellen: d4 aniek van duijnhoven en lieke willems
23 mrt 2019
12:45 - 14:45
wedstrijd H2 fluiten: d4 janne vd hoff tellen: d2 nieke weijers en lisanne laarakkers
23 mrt 2019
14:00 - 15:30
kantinedienst: d7 claudia van gelder
23 mrt 2019
14:30 - 18:00
supervisor kantine: petra van dijk
23 mrt 2019
14:45 - 16:45
wedstrijd H1 fluiten: h2 michiel crooymans tellen: mc2 amber graat en sam vd akker
23 mrt 2019
14:45 - 16:45
wedstrijd D4 tellen: d5 iris vd mortel en benthe van duijnhoven
23 mrt 2019
14:45 - 16:45
wedstrijd D3 tellen: d5 janne geurts en melanie lentelink
23 mrt 2019
16:00 - 18:00
kantinedienst: d5 anna breimer en nina bongers
23 mrt 2019
16:00 - 19:00
wedstrijdsecretariaat: henk peeters
23 mrt 2019
17:15 - 19:15
wedstrijd D8 fluiten: d9 isa geerts tellen: d9 erie vd ligt en simone van els
23 mrt 2019
17:15 - 19:15
wedstrijd D1 tellen: henriette van diessen en priscilla schook
23 mrt 2019
18:00 - 21:30
kantinedienst: d4 lieke willems en aniek beckers
23 mrt 2019
18:00 - 01:00
supervisor kantine: john kersten
23 mrt 2019
19:00 - 22:00
wedstrijdsecretariaat: willie willems
23 mrt 2019
19:15 - 21:15
wedstrijd D2 tellen: d1 jil lamers en quinty westenend
23 mrt 2019
19:15 - 21:15
wedstrijd D7 fluiten: ben smits tellen: h2 sven venbrux en dirk nuijs
23 mrt 2019
19:15 - 21:15
wedstrijd D9 fluiten: d4 aniek beckers tellen: d8 hedda vloet en marlou derks
23 mrt 2019
21:30 - 01:00
kantinedienst: d1 jule van hout en kim verkerk
24 mrt 2019
12:30 - 17:30
Minitoernooi 4-5-6 supervisor kantine: matt sengers en peter cornelissen
24 mrt 2019
12:30 - 17:30
Activia Minitoernooi 4-5-6 organisatie: Lily sengers angelique vd hout hanna van nunen
24 mrt 2019
13:00 - 17:30
Activia Minitoernooi 4-5-6 Tellen + Fluiten: 1/2 MB2 floor verkuijlen shiva renner 1/2 MB1 janne peeters marscha van beers anne van dijk ilse heijligers 1/2 MC1 eva van els aukje de klein wies van dinter marloes van kampen fenne lauwers maud engels 1/2 MC2 isa volleberg yara kempen aniek van sambeek sara cornelissen
24 mrt 2019
13:00 - 17:30
Minitoernooi 4-5-6 kantinedienst: d6 linda de haas en kristel verlienden
23 mrt 2019
18:00 - 01:00
supervisor kantine: john kersten
23 mrt 2019
21:30 - 01:00
kantinedienst: d1 jule van hout en kim verkerk
30 mrt 2019
12:00 - 14:30
supervisor kantine: jeannette korsten
30 mrt 2019
12:30 - 16:00
wedstrijdsecretariaat: ronald korsten
30 mrt 2019
12:45 - 14:45
wedstrijd MB1 fluiten: D1 jolijn luijckx tellen: d1 quinty westenend en yara vd ven
30 mrt 2019
12:45 - 14:45
wedstrijd MC1 fluiten: d1 isis neeskens tellen: d6 linda de haas en maartje poos
30 mrt 2019
14:00 - 15:30
kantinedienst: d8 loes peperzak
30 mrt 2019
14:30 - 17:00
supervisor kantine: ingrid cornelissen
30 mrt 2019
14:45 - 16:45
wedstrijd MB2 fluiten: d8 leonie sengers tellen: mb1 janne peeters en senne dankers
30 mrt 2019
14:45 - 16:45
wedstrijd D6 fluiten: bart haerkens tellen: mb1 kim van lanen en meike goossens
30 mrt 2019
16:00 - 20:00
supervisor kantine: matt sengers
30 mrt 2019
16:00 - 20:00
wedstrijdsecretariaat: henk peeters
30 mrt 2019
16:45 - 19:30
kantinedienst: d5 d6 fenne lomme en jacqueline walraven
30 mrt 2019
17:15 - 19:15
wedstrijd D1 tellen: henriette van diessen en priscilla schook
30 mrt 2019
17:15 - 19:15
wedstrijd D8 fluiten: ben smits tellen: d6 ilse vd broek en lisa vd bolt
30 mrt 2019
20:00 - 01:00
kantinedienst: d1 carmen aarns en pleun van hout
30 mrt 2019
20:00 - 01:00
supervisor kantine: john kersten
30 mrt 2019
20:00 - 01:00
kantinedienst: d1 carmen aarns en pleun van hout
30 mrt 2019
20:00 - 01:00
supervisor kantine: john kersten
13 apr 2019
12:00 - 14:30
supervisor kantine: jeannette korsten
13 apr 2019
12:30 - 16:00
wedstrijdsecretariaat: angela vd heuvel
13 apr 2019
12:45 - 14:45
wedstrijd MC2 fluiten: d9 juultje jansen tellen: d7 nina vd bogaard en balou verhoeven
13 apr 2019
12:45 - 14:45
wedstrijd D5 fluiten: ben smits tellen: d9 britt roelofs en elke van lankveld

Kontakt

Secretariaat:

0485 38 4511

Zaal:

Activiahal
Remmensberg 31
5845 DD
Sint Anthonis
0485 38 5134

Zaalbeheerder Activiahal:

06 13 80 9122

 

logo2016

logo pinkstertoernooi2016