Aankomend Programma

Programma Somas Activia

Wedstrijdprogramma van de Nederlandse volleybalcompetitie, georganiseerd door de Nederlandse Volleybalbond
  1. Wedstrijd: 7000CB21BHAB, Datum: zondag 17 februari, 10:15, Speellocatie: Warandahal, Pastoor van Berkelstraat 4 A, 5836BJ SAMBEEK
  2. Wedstrijd: 7000CB3HAHAB, Datum: zondag 17 februari, 10:15, Speellocatie: Warandahal, Pastoor van Berkelstraat 4 A, 5836BJ SAMBEEK
  3. Wedstrijd: 7000CB3HAHAC, Datum: zondag 17 februari, 10:30, Speellocatie: Warandahal, Pastoor van Berkelstraat 4 A, 5836BJ SAMBEEK
  4. Wedstrijd: 7000CB3HBHAC, Datum: zondag 17 februari, 10:30, Speellocatie: Warandahal, Pastoor van Berkelstraat 4 A, 5836BJ SAMBEEK
  5. Wedstrijd: 7000CB11BHCD, Datum: zondag 17 februari, 10:30, Speellocatie: Warandahal, Pastoor van Berkelstraat 4 A, 5836BJ SAMBEEK
  6. Wedstrijd: 7000CB21BHCD, Datum: zondag 17 februari, 10:30, Speellocatie: Warandahal, Pastoor van Berkelstraat 4 A, 5836BJ SAMBEEK
  7. Wedstrijd: 7000CB11BHAC, Datum: zondag 17 februari, 10:45, Speellocatie: Warandahal, Pastoor van Berkelstraat 4 A, 5836BJ SAMBEEK
  8. Wedstrijd: 7000CB21BHAC, Datum: zondag 17 februari, 10:45, Speellocatie: Warandahal, Pastoor van Berkelstraat 4 A, 5836BJ SAMBEEK
  9. Wedstrijd: 7000CB3HBHBC, Datum: zondag 17 februari, 10:45, Speellocatie: Warandahal, Pastoor van Berkelstraat 4 A, 5836BJ SAMBEEK
  10. Wedstrijd: 7000CB3HAHBC, Datum: zondag 17 februari, 10:45, Speellocatie: Warandahal, Pastoor van Berkelstraat 4 A, 5836BJ SAMBEEK
  11. Wedstrijd: 7000CB3HAHBA, Datum: zondag 17 februari, 11:00, Speellocatie: Warandahal, Pastoor van Berkelstraat 4 A, 5836BJ SAMBEEK
  12. Wedstrijd: 7000CB11BHBD, Datum: zondag 17 februari, 11:00, Speellocatie: Warandahal, Pastoor van Berkelstraat 4 A, 5836BJ SAMBEEK
  13. Wedstrijd: 7000CB21BHBD, Datum: zondag 17 februari, 11:00, Speellocatie: Warandahal, Pastoor van Berkelstraat 4 A, 5836BJ SAMBEEK
  14. Wedstrijd: 7000CB3HBHCA, Datum: zondag 17 februari, 11:15, Speellocatie: Warandahal, Pastoor van Berkelstraat 4 A, 5836BJ SAMBEEK
  15. Wedstrijd: 7000CB3HAHCA, Datum: zondag 17 februari, 11:15, Speellocatie: Warandahal, Pastoor van Berkelstraat 4 A, 5836BJ SAMBEEK
  16. Wedstrijd: 7000CB11BHDA, Datum: zondag 17 februari, 11:15, Speellocatie: Warandahal, Pastoor van Berkelstraat 4 A, 5836BJ SAMBEEK
  17. Wedstrijd: 7000CB21BHDA, Datum: zondag 17 februari, 11:15, Speellocatie: Warandahal, Pastoor van Berkelstraat 4 A, 5836BJ SAMBEEK
  18. Wedstrijd: 7000CB11BHBC, Datum: zondag 17 februari, 11:30, Speellocatie: Warandahal, Pastoor van Berkelstraat 4 A, 5836BJ SAMBEEK
  19. Wedstrijd: 7000CB21BHBC, Datum: zondag 17 februari, 11:30, Speellocatie: Warandahal, Pastoor van Berkelstraat 4 A, 5836BJ SAMBEEK
  20. Wedstrijd: 7000CB3HBHCB, Datum: zondag 17 februari, 11:30, Speellocatie: Warandahal, Pastoor van Berkelstraat 4 A, 5836BJ SAMBEEK
  21. Wedstrijd: 7000CB3HAHCB, Datum: zondag 17 februari, 11:30, Speellocatie: Warandahal, Pastoor van Berkelstraat 4 A, 5836BJ SAMBEEK
  22. Wedstrijd: 7000MBTA2 BD, Datum: zondag 17 februari, 14:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  23. Wedstrijd: 8000H-MA08AB, Datum: zaterdag 23 februari, 9:45, Speellocatie: Gitek Sport Sportcentrum, Leeuwerikstraat 2, 6361VM NUTH
  24. Wedstrijd: 8000H-MC07CD, Datum: zaterdag 23 februari, 11:00, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT
  25. Wedstrijd: 8000H-MB06CD, Datum: zaterdag 23 februari, 11:00, Speellocatie: West, Veenslag 70, 3905SL VEENENDAAL
  26. Wedstrijd: 8000H-MA08BC, Datum: zaterdag 23 februari, 12:00, Speellocatie: Gitek Sport Sportcentrum, Leeuwerikstraat 2, 6361VM NUTH
  27. Wedstrijd: 8000H-MB06DA, Datum: zaterdag 23 februari, 13:00, Speellocatie: West, Veenslag 70, 3905SL VEENENDAAL
  28. Wedstrijd: 8000H-MC07DB, Datum: zaterdag 23 februari, 13:00, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT
  29. Wedstrijd: 8000H-MA08EB, Datum: zaterdag 23 februari, 13:00, Speellocatie: Gitek Sport Sportcentrum, Leeuwerikstraat 2, 6361VM NUTH
  30. Wedstrijd: 7000H3I KF, Datum: zaterdag 23 februari, 13:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  31. Wedstrijd: 8000H-MC07DA, Datum: zaterdag 23 februari, 14:00, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT
  32. Wedstrijd: 7000D2H KF, Datum: zaterdag 23 februari, 14:00, Speellocatie: Sportcentrum Molenbroek, Sportlaan 5, 5421SK GEMERT
  33. Wedstrijd: 8000H-MA08BD, Datum: zaterdag 23 februari, 15:00, Speellocatie: Gitek Sport Sportcentrum, Leeuwerikstraat 2, 6361VM NUTH
  34. Wedstrijd: 8000H-MB06BD, Datum: zaterdag 23 februari, 15:00, Speellocatie: West, Veenslag 70, 3905SL VEENENDAAL
  35. Wedstrijd: 7000H3H IH, Datum: zaterdag 23 februari, 15:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  36. Wedstrijd: 7000DPC JG, Datum: zaterdag 23 februari, 15:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  37. Wedstrijd: 7000MC1H2 FC, Datum: zaterdag 23 februari, 15:30, Speellocatie: De Looierij, Brandsestraat 1 C, 5451NW MILL
  38. Wedstrijd: 8000H-MB06DE, Datum: zaterdag 23 februari, 16:00, Speellocatie: West, Veenslag 70, 3905SL VEENENDAAL
  39. Wedstrijd: 7000D3M IH, Datum: zaterdag 23 februari, 17:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  40. Wedstrijd: 7000D3N JG, Datum: zaterdag 23 februari, 17:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  41. Wedstrijd: 7000D3O JG, Datum: zaterdag 23 februari, 17:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  42. Wedstrijd: 7000MC1G2 FE, Datum: maandag 25 februari, 18:00, Speellocatie: De Bunders, De Bunders 1, 5467JZ VEGHEL
  43. Wedstrijd: 7000D3M BI-2, Datum: zaterdag 9 maart, 14:30, Speellocatie: De Bunders, De Bunders 1, 5467JZ VEGHEL
  44. Wedstrijd: 7000MC1H2 CD, Datum: zaterdag 9 maart, 15:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  45. Wedstrijd: 7000DPD LJ, Datum: zaterdag 9 maart, 16:00, Speellocatie: Rolduc, Rolduckerstraat 112, 6461VN KERKRADE
  46. Wedstrijd: 7000MC1G2 AE, Datum: zaterdag 9 maart, 17:00, Speellocatie: De Hekel, Vlasroot 35, 5411AC ZEELAND
  47. Wedstrijd: 90002DD JG, Datum: zaterdag 9 maart, 17:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  48. Wedstrijd: 7000DPC AJ, Datum: zaterdag 9 maart, 19:00, Speellocatie: 't Brugeind, De Leeuwerik 33, 5864BZ MEERLO
  49. Wedstrijd: 7000DPD JG, Datum: vrijdag 15 maart, 20:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  50. Wedstrijd: 7000D2H FJ, Datum: zaterdag 16 maart, 12:30, Speellocatie: De Hoepel, 't Paddenpad 6, 5446BZ WANROIJ

Kontakt

Secretariaat:

0485 38 4511

Zaal:

Activiahal
Remmensberg 31
5845 DD
Sint Anthonis
0485 38 5134

Zaalbeheerder Activiahal:

06 13 80 9122

 

logo2016

logo pinkstertoernooi2016