Aankomend Programma

Programma Somas Activia

Wedstrijdprogramma van de Nederlandse volleybalcompetitie, georganiseerd door de Nederlandse Volleybalbond
  1. Wedstrijd: 7000MBHB1 EA, Datum: zaterdag 18 september, 9:45, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  2. Wedstrijd: 7000MC1D1 DE, Datum: zaterdag 18 september, 9:45, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  3. Wedstrijd: 7000MC2J1 DF, Datum: zaterdag 18 september, 9:45, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  4. Wedstrijd: 7000D1F FG, Datum: zaterdag 18 september, 12:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  5. Wedstrijd: 7000D2I FG, Datum: zaterdag 18 september, 12:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  6. Wedstrijd: 7000MCHC1 EC, Datum: zaterdag 18 september, 12:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  7. Wedstrijd: 70003BD EH, Datum: zaterdag 18 september, 14:15, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  8. Wedstrijd: 7000D2J EH, Datum: zaterdag 18 september, 14:15, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  9. Wedstrijd: 7000H3I1 CE, Datum: zaterdag 18 september, 14:15, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  10. Wedstrijd: 90002DD FG, Datum: zaterdag 18 september, 16:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  11. Wedstrijd: 7000DPC FG, Datum: zaterdag 18 september, 16:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  12. Wedstrijd: 7000H1F FG, Datum: zaterdag 18 september, 16:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  13. Wedstrijd: 9000TDB FG, Datum: zaterdag 18 september, 19:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  14. Wedstrijd: 7000D1G FL, Datum: zaterdag 25 september, 0:00, Speellocatie: TU Studentenspc hal 1, Onze Lieve Vrouwestraat 1 , 5612AW Eindhoven
  15. Wedstrijd: 7000MC1D1 DF, Datum: zaterdag 25 september, 9:45, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  16. Wedstrijd: 7000MC2J1 DB, Datum: zaterdag 25 september, 9:45, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  17. Wedstrijd: 7000D1F FL, Datum: zaterdag 25 september, 12:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  18. Wedstrijd: 7000D2I FL, Datum: zaterdag 25 september, 12:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  19. Wedstrijd: 7000MCHC1 ED, Datum: zaterdag 25 september, 12:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  20. Wedstrijd: 7000MBHB1 DE, Datum: zaterdag 25 september, 12:30, Speellocatie: Nuvochal, Korze 80 , 5504MK Veldhoven
  21. Wedstrijd: 90002DD FL, Datum: zaterdag 25 september, 16:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  22. Wedstrijd: 7000DPC FL, Datum: zaterdag 25 september, 16:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  23. Wedstrijd: 7000H1F FL, Datum: zaterdag 25 september, 16:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  24. Wedstrijd: 7000D2J GE, Datum: zaterdag 25 september, 18:00, Speellocatie: De Zevensprong, Monseigneur Geurtsstraat 27 , 5823AB Maashees
  25. Wedstrijd: 70003BD GE, Datum: zaterdag 25 september, 19:00, Speellocatie: Piushof, Piushof 137 , 5981VW Panningen
  26. Wedstrijd: 9000TDB FL, Datum: zaterdag 25 september, 19:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  27. Wedstrijd: 7000DPC EF, Datum: zaterdag 2 oktober, 0:00, Speellocatie: TU Studentenspc hal 1, Onze Lieve Vrouwestraat 1 , 5612AW Eindhoven
  28. Wedstrijd: 7000H1F EF, Datum: zaterdag 2 oktober, 0:00, Speellocatie: TU Studentenspc hal 1, Onze Lieve Vrouwestraat 1 , 5612AW Eindhoven
  29. Wedstrijd: 7000MC2J1 DA, Datum: zaterdag 2 oktober, 12:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  30. Wedstrijd: 7000D1G KL, Datum: zaterdag 2 oktober, 13:00, Speellocatie: MFC De Zwingel, Beemdweg 4 , 5962AT Melderslo
  31. Wedstrijd: 7000MC1D1 CD, Datum: zaterdag 2 oktober, 13:00, Speellocatie: 't Brugeind, De Leeuwerik 33 , 5864BZ Meerlo
  32. Wedstrijd: 7000MCHC1 AE, Datum: zaterdag 2 oktober, 13:00, Speellocatie: De Hamar, Hamarplein 2 , 5951CD Belfeld
  33. Wedstrijd: 70003BD EF, Datum: zaterdag 2 oktober, 14:15, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  34. Wedstrijd: 7000D2J EF, Datum: zaterdag 2 oktober, 14:15, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  35. Wedstrijd: 7000MBHB1 EA-1, Datum: zaterdag 2 oktober, 14:15, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  36. Wedstrijd: 90002DD EF, Datum: zaterdag 2 oktober, 16:30, Speellocatie: TU Studentenspc hal 1, Onze Lieve Vrouwestraat 1 , 5612AW Eindhoven
  37. Wedstrijd: 9000TDB EF, Datum: zaterdag 2 oktober, 17:00, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200 , 6544TN Nijmegen
  38. Wedstrijd: 7000D2I EF, Datum: zaterdag 2 oktober, 18:30, Speellocatie: De Wis, Dominicanenstraat 25 , 5453JN Langenboom
  39. Wedstrijd: 7000H3I1 BC, Datum: zaterdag 2 oktober, 18:30, Speellocatie: Sportzaal Muzerijk, Klarinetstraat 4 , 5402BE Uden
  40. Wedstrijd: 7000D2J LE, Datum: woensdag 6 oktober, 20:15, Speellocatie: De Bunders, De Bunders 1 , 5467JZ Veghel
  41. Wedstrijd: 7000D1F FD, Datum: zaterdag 9 oktober, 12:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  42. Wedstrijd: 7000MC1D1 DA, Datum: zaterdag 9 oktober, 12:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  43. Wedstrijd: 7000MC2J1 DE, Datum: zaterdag 9 oktober, 12:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  44. Wedstrijd: 7000D2I FD, Datum: zaterdag 9 oktober, 14:15, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  45. Wedstrijd: 7000H3I1 CD, Datum: zaterdag 9 oktober, 14:15, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  46. Wedstrijd: 7000MCHC1 EA, Datum: zaterdag 9 oktober, 14:15, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  47. Wedstrijd: 90002DD FD, Datum: zaterdag 9 oktober, 16:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  48. Wedstrijd: 7000DPC FD, Datum: zaterdag 9 oktober, 16:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  49. Wedstrijd: 7000H1F FD, Datum: zaterdag 9 oktober, 16:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis
  50. Wedstrijd: 70003BD LE, Datum: zaterdag 9 oktober, 17:00, Speellocatie: Van Hornehal, Rijksweg 7 A, 6085AA Horn