Aankomend Programma

Programma Somas Activia

Wedstrijdprogramma van de Nederlandse volleybalcompetitie, georganiseerd door de Nederlandse Volleybalbond
  1. Wedstrijd: 7000H3G1 DC, Datum: , Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD ROSMALEN
  2. Wedstrijd: 9000NBD0E AB, Datum: zaterdag 7 september, 13:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  3. Wedstrijd: 7000MB1H1 AF, Datum: zaterdag 21 september, 10:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  4. Wedstrijd: 7000MB1H1 CE, Datum: zaterdag 21 september, 10:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  5. Wedstrijd: 7000D1D CJ, Datum: zaterdag 21 september, 12:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  6. Wedstrijd: 7000MBHD1 EA, Datum: zaterdag 21 september, 12:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  7. Wedstrijd: 7000MC2N1 AB, Datum: zaterdag 21 september, 12:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  8. Wedstrijd: 70003BD BK, Datum: zaterdag 21 september, 14:45, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  9. Wedstrijd: 7000D2I BK, Datum: zaterdag 21 september, 14:45, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  10. Wedstrijd: 7000H3G1 CK, Datum: zaterdag 21 september, 14:45, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  11. Wedstrijd: 90002DD BK, Datum: zaterdag 21 september, 17:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  12. Wedstrijd: 7000D2H CJ, Datum: zaterdag 21 september, 17:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  13. Wedstrijd: 7000DPC BK, Datum: zaterdag 21 september, 17:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  14. Wedstrijd: 90001BD BK, Datum: zaterdag 21 september, 19:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  15. Wedstrijd: 7000H3G1 FC, Datum: vrijdag 27 september, 20:00, Speellocatie: Sportcentrum Waspik, Wilhelminastraat 2, 5165TJ WASPIK
  16. Wedstrijd: 7000D1D IC, Datum: vrijdag 27 september, 21:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN
  17. Wedstrijd: 7000MB1H1 DA, Datum: zaterdag 28 september, 13:30, Speellocatie: MeerCamp, Looi 5 B, 5441XB OEFFELT
  18. Wedstrijd: 7000D2H IC, Datum: zaterdag 28 september, 14:15, Speellocatie: Sportzaal Muzerijk, Klarinetstraat 4, 5402BE UDEN
  19. Wedstrijd: 90002DD JB, Datum: zaterdag 28 september, 14:45, Speellocatie: Galgenwaard Sportcentrum, Herculesplein 341, 3584AA UTRECHT
  20. Wedstrijd: 7000H3H1 IC, Datum: zaterdag 28 september, 14:45, Speellocatie: 't Hout, Mahoniehoutstraat 9 A, 5706VS HELMOND
  21. Wedstrijd: 7000D2I JB, Datum: zaterdag 28 september, 15:00, Speellocatie: MFA De Schans, V Soest-Jansbekenpln 1, 5944BN ARCEN
  22. Wedstrijd: 7000MB1H1 FC, Datum: zaterdag 28 september, 15:00, Speellocatie: 't Brugeind, De Leeuwerik 33, 5864BZ MEERLO
  23. Wedstrijd: 7000MC2N1 EA, Datum: zaterdag 28 september, 15:00, Speellocatie: 't Brugeind, De Leeuwerik 33, 5864BZ MEERLO
  24. Wedstrijd: 7000MBHD1 DE, Datum: zaterdag 28 september, 17:00, Speellocatie: Dendron Sporthal, Gebr. van Doornelaan 128, 5961BE HORST
  25. Wedstrijd: 7000DPC JB, Datum: zaterdag 28 september, 18:30, Speellocatie: Sportzaal Muzerijk, Klarinetstraat 4, 5402BE UDEN
  26. Wedstrijd: 90001BD JB, Datum: zaterdag 28 september, 19:00, Speellocatie: Piushof, Piushof 137, 5981VW PANNINGEN
  27. Wedstrijd: 70003BD JB, Datum: zaterdag 28 september, 19:45, Speellocatie: Overmunthe, Raadhuisstraat 64, 6129CE URMOND
  28. Wedstrijd: 7000MB1H1 AB, Datum: zaterdag 5 oktober, 10:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  29. Wedstrijd: 7000MB1H1 CD, Datum: zaterdag 5 oktober, 10:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  30. Wedstrijd: 7000D1D CH, Datum: zaterdag 5 oktober, 12:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  31. Wedstrijd: 7000D2H CH, Datum: zaterdag 5 oktober, 12:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  32. Wedstrijd: 70003BD BI, Datum: zaterdag 5 oktober, 14:45, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  33. Wedstrijd: 7000D2I BI, Datum: zaterdag 5 oktober, 14:45, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  34. Wedstrijd: 7000MBHD1 BE, Datum: zaterdag 5 oktober, 15:00, Speellocatie: MFA De Schans, V Soest-Jansbekenpln 1, 5944BN ARCEN
  35. Wedstrijd: 90002DD BI, Datum: zaterdag 5 oktober, 17:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  36. Wedstrijd: 7000DPC BI, Datum: zaterdag 5 oktober, 17:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  37. Wedstrijd: 7000H3H1 CH, Datum: zaterdag 5 oktober, 17:00, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  38. Wedstrijd: 7000H3G1 AC, Datum: zaterdag 5 oktober, 18:45, Speellocatie: TU Studentenspc hal 1, Onze Lieve Vrouwestraat 1, 5612AW EINDHOVEN
  39. Wedstrijd: 90001BD BI, Datum: zaterdag 5 oktober, 19:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  40. Wedstrijd: 7000D3O1 CH, Datum: zaterdag 5 oktober, 19:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS
  41. Wedstrijd: 7000MB1H1 BC, Datum: zaterdag 12 oktober, 12:00, Speellocatie: D'n Oploop, van Steenhuijsstraat 35 A, 5841AG OPLOO
  42. Wedstrijd: 7000D2H GC, Datum: zaterdag 12 oktober, 14:00, Speellocatie: Sportcentrum Molenbroek, Sportlaan 5, 5421SK GEMERT
  43. Wedstrijd: 7000MB1H1 FA, Datum: zaterdag 12 oktober, 15:00, Speellocatie: 't Brugeind, De Leeuwerik 33, 5864BZ MEERLO
  44. Wedstrijd: 90002DD HB, Datum: zaterdag 12 oktober, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN
  45. Wedstrijd: 7000D3O1 GC, Datum: zaterdag 12 oktober, 18:00, Speellocatie: De Schutsboom, Kerkveld 4, 5447AV RIJKEVOORT
  46. Wedstrijd: 7000H3H1 GC, Datum: zaterdag 12 oktober, 18:00, Speellocatie: Sportcentrum Molenbroek, Sportlaan 5, 5421SK GEMERT
  47. Wedstrijd: 90001BD HB, Datum: zaterdag 12 oktober, 19:00, Speellocatie: De Stappert, Beerseweg 2, 5443BE HAPS
  48. Wedstrijd: 7000D1D GC, Datum: zaterdag 12 oktober, 19:00, Speellocatie: De Hekel, Vlasroot 35, 5411AC ZEELAND
  49. Wedstrijd: 7000D2I HB, Datum: zaterdag 12 oktober, 19:00, Speellocatie: 't Brugeind, De Leeuwerik 33, 5864BZ MEERLO
  50. Wedstrijd: 7000DPC HB, Datum: zaterdag 12 oktober, 19:00, Speellocatie: 't Brugeind, De Leeuwerik 33, 5864BZ MEERLO