Home
images/activia_leden.jpg
  • Dames 1

We missen ook het volleyballen en alle gezelligheid er omheen. We hopen snel Sfeer en Prestatie weer met elkaar te kunnen verenigen in de Activiahal en de kantine, ons clubhuis, het rode hart van onze club. 

Ondertussen zitten we natuurlijk niet stil... 

  • PR-commissie: maakt leuke berichten voor iedereen! Zowel op de website, Facebook als Instagram. Jullie inbreng is van harte welkom:  
  • Technische Commissie (TC): voert gesprekken met leden voor het nieuwe seizoen;
  • Sponsorcommissie: “zoekt geld” om alles wat noodzakelijk is te kunnen bekostigen. Wij zijn heel blij met onze huidige sponsoren maar natuurlijk continu op zoek naar nieuwe sponsoren die Activia ook een warm ♥ toedragen ();
  • Bestuur: praat met de gemeente over de consequenties van corona en of we (financiële) hulp mogen verwachten!
  • Mini's en meisjes trainen buiten!
  • Wekelijks streamen we natuurlijk allemaal de wedstrijden van FAST (go Pink...)

Volop actie dus; al hadden we het graag anders gezien. 

Tot snel!